Rinoplastide iyi sonuç elde etmek için iyi planlama yapmak gerekir. Bu amaçla teknolojinin verdiği her türlü gelişmeyi kullanarak hastalarıma ameliyat öncesinde yapmak istediğim değişiklikleri ve ameliyat sonunda hedeflediğim sonucu göstererek anlatmaya çalışıyorum. Rinoplastide genelde açık ameliyat tekniğini tercih etsem de uygun hastalarda kapalı rinoplasti yönteminide sıklıkla kullandığı oluyor.

Son yıllarda rinoplasti ameliyatlarında meydana gelen benim için en güzel ve en olumlu gelişme olan ultrasonic cihaz ( piezotom) ameliyat tekniğimi ayrılmaz bir parçası oldu. Daha önce çekiç, çizel ve törpü yardımı ile yaptığımız kemik şekillendirme işlemlerini artık ultrasonic rinoplasti tekniği ile yapmaktayım. Ultrasonic rinoplastinin en önemli özelliği kullanılan cihazın sadece kemik dokuya etki etmesi, burundaki kıkırdak , mukoza ve damar yapılarına zarar vermeyerek hem morluk ve ödemi önemli derecede azaltması hem de hastaya daha kısa ve hızlı bir iyileşme sağlamasıdır.

Rinoplasti ameliyatlarımı genel anestezi altında yapmayı tercih ediyorum. Hastalarımızı bir gece hastanede kalması hem ameliyat sonrası iyi bir bakım sağlanması hem de hasta güvenliği açısından son derece önemlidir. Ameliyat esnasında burun şeklini sabitlemek için kullandığımız atel ve silicon tamponları hastadan hastaya değişmekle birlikte 7. günde almayı tercih ediyorum. Ameliyat öncesinde hastalarımıza yolladığımız onam ve bilgilendirme formları ile hastalarımızın yaklaşık olarak 2-2,5 saat süren burun ameliyatı ve ameliyat sonrası ile ilgili her türlü bilgiye sahip olmasını hedefliyoruz.

“LEED Platinum” Ödüllü, JCI Akreditasyonlu 5 Yıldızlı Hastane

Yüksek Kalite – Özel Servis, 15 Yıllık Cerrahi Deneyim

Misyonumuz hastalarımıza en iyi kişiye özel estetik hizmeti sunmaktır.

 

 

 

Konaklama & Transfer Paketi

Yurt Dışından Gelen Misafirlerimize özel Konaklama ve Transfer Paketimiz bulunmaktadır. İçinde Uçak bileti temini, uçuş sonrası hava alanından – Otel – Klinik arası özel araçlarımız ile ulaşım ve ayrıca 5 yıldızlı otel konaklaması mevcuttur. 

Bizimle İletişime Geçin

[contact-form-7 404 "Not Found"]