Vaser liposuction yönteminde ultrason dalgaları kullanılarak sadece yağ dokularına hasar verilir. Yağ dokusu sıvı hale gelirken yağ dokusu etrafındaki damar, sinir ve bağ dokuları zarar görmez bu sayede ameliyat sonrasında daha az morluk ve daha hızlı bir iyileşme gözlenir. Vaser yöntemi ile eritilen yağlar, PAL yönteminde titreşimli kanüller ile vücuddan uzaklaştırılır. Bu sayede eskiden gözlenen liposuction sonrası düzensizlikler ve ciltte oluşan dalgalanmaların önüne geçilir.

Hi-Def yada 4D olarak da bilinen vücud şekillendirme yöntemlerinde normal kilosuna yakın fakat bölgesel yağlanması olan hastaların daha atletik bir vücud yapısına kavuşmaları mümkündür.

Erkeklerde karın bölgesindeki yağların Hi-Def  (4D) vücud şekillendirme yöntemi ile şekillendirilerek six-pack görüntüsü elde etmek mümkündür. Karın bölgesi daha kaslı ve ince bir hale getirilen hastada dengeli bir vücud görünümü sağlayabilmek için göğüs, kol ve omuz bölgelerine yapılan yağ enjeksiyonları ile kaslı bir vücud görünümü sağlanabilir.

Kadınlarda Hi-Def  (4D) vücud şekillendirme işlemi ile karın bölgesine atletik bir görünüm verilip, bel ve sırt bölgesi inceltilerek uygun bir vücud şekli elde edilebilir. Vücudun diğer bölgelerinden alınan yağlar popoya enjekte edilerek daha ince bir bel ve daha geniş ve yuvarlak kalçalar elde etmek mümkündür.

“LEED Platinum” Ödüllü, JCI Akreditasyonlu 5 Yıldızlı Hastane

Yüksek Kalite – Özel Servis, 15 Yıllık Cerrahi Deneyim

Misyonumuz hastalarımıza en iyi kişiye özel estetik hizmeti sunmaktır.

 

 

 

Konaklama & Transfer Paketi

Yurt Dışından Gelen Misafirlerimize özel Konaklama ve Transfer Paketimiz bulunmaktadır. İçinde Uçak bileti temini, uçuş sonrası hava alanından – Otel – Klinik arası özel araçlarımız ile ulaşım ve ayrıca 5 yıldızlı otel konaklaması mevcuttur. 

Bizimle İletişime Geçin

[contact-form-7 404 "Not Found"]