Abdominoplasti  ameliyatlarında göbek deliği altında bulunan elastikiyetini kaybetmiş deri atılarak daha gergin ve düzgün bir karın cildi elde edilir. Bunun yanında birbirlerinden ayrılmış karın kasları özel dikiş teknikleri ile birbirlerine yaklaştırılarak sıkı bir karın kaslarının oluşumu sağlanır.

Hastalarımızın en sık sorduğu soru göbek deliğine ne olduğudur. Göbek deliği aslında bir çukurdur ve tabanından karın kaslarına bağlıdır yani ameliyat esnasında göbek deliğinin yeri değişmez, etrafındaki deriden ayrılan göbek deliği olduğu yerde kalırken fazla derinin atılması sonrasında karın cildinin altında kalan göbek deliği, hemen üzerinden yapılan bir kesi ile dışarı alınır ve etrafındaki cilde tekrar adapte edilir.

Karın germe ameliyatlarında hastalarımızı bir diğer merak ettiği konu ameliyat sonrası oluşacak izdir. Abdominoplasti ameliyatında planlama yapılırken ameliyat sonrası oluşacak izin hastanın iç çamaşırının içinde kalmasına dikkat edilmelidir.

Yaklaşık 2 saat süren karın germe ameliyatı, karın yan bölgesine, sırt alt ve üst bölgelerine yapılacak vaser liposuction ile kombine edilerek daha ince ve güzel bir bel görünümü sağlanır.  Meme protezi ve meme küçültme ameliyatları ile beraber yapılan abdominoplasti ameliyatlarında ise kadın vücudunun üst yarımında ideal bir şekillendirme yapılabilir.

Genel anestezi altında yapılan abdominoplasti ameliyatından sonra hastamızın en az 1 gece hastanede kalması gerekir. İlk birkaç gün belden hafifçe bükülü olarak yürümesini istediğimiz hastalarımız maksimum 10 gün içinde normal hayatlarına dönebilirler.

“LEED Platinum” Ödüllü, JCI Akreditasyonlu 5 Yıldızlı Hastane

Yüksek Kalite – Özel Servis, 15 Yıllık Cerrahi Deneyim

Misyonumuz hastalarımıza en iyi kişiye özel estetik hizmeti sunmaktır.

 

 

 

Konaklama & Transfer Paketi

Yurt Dışından Gelen Misafirlerimize özel Konaklama ve Transfer Paketimiz bulunmaktadır. İçinde Uçak bileti temini, uçuş sonrası hava alanından – Otel – Klinik arası özel araçlarımız ile ulaşım ve ayrıca 5 yıldızlı otel konaklaması mevcuttur. 

Bizimle İletişime Geçin

[contact-form-7 404 "Not Found"]