Günümüzde meme büyütme ameliyatlarında en kesin ve güvenilir sonuç silikon meme protezleri kullanılarak yapılmaktadır. Bu ameliyatlar için kullandığımız iki tür silikon meme protezi vardır. Bunlar yuvarlak ve damla (anatomik  implant) implantlardır. Hangi tür ve büyüklükte implantın kullanılacağına ise hastanın ameliyat öncesi memesinin boyutlarına ve hasta isteğine göre karar verilir. Yuvarlak implantlar memenin üst kısmında daha fazla dolgunluk sağlarken, damla (anatomik) implantlar daha doğal bir meme görüntüsü sağlayabilir.

Meme implantları meme dokusu altına, göğüs kasının zarının altına(fasya altı) yada göğüs kası altına yerleştirilebilir. Hangi plana yerleştirileceğine ameliyat öncesinde hastanın var olan meme dokusunun miktarına göre karar verilir. Hangi bölgeye konulursa konulsun, meme protezi memenin içine değil memenin altına konur yani implant aslında memenizin içinde değildir. Bu nedenle hastalarımızın ameliyat sonrası doğum yaptıkları takdirde süt vermelerini engellemez.

“LEED Platinum” Ödüllü, JCI Akreditasyonlu 5 Yıldızlı Hastane

Yüksek Kalite – Özel Servis, 15 Yıllık Cerrahi Deneyim

Misyonumuz hastalarımıza en iyi kişiye özel estetik hizmeti sunmaktır.

 

 

 

Konaklama & Transfer Paketi

Yurt Dışından Gelen Misafirlerimize özel Konaklama ve Transfer Paketimiz bulunmaktadır. İçinde Uçak bileti temini, uçuş sonrası hava alanından – Otel – Klinik arası özel araçlarımız ile ulaşım ve ayrıca 5 yıldızlı otel konaklaması mevcuttur. 

Bizimle İletişime Geçin

[contact-form-7 404 "Not Found"]