Op. Dr. Salih Onur Basat

Op. Dr. Salih Onur Basat

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

5 Haziran 1980 yılında Mersin’de doğan Salih Onur Basat, 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi “İngilizce Tıp” bölümünden mezun oldu.

Tıpta uzmanlığını 2011 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi “Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı”’nda tamamlayan Salih Onur Basat, 2012 – 2014 yılları arasında uzman doktor olarak zorunlu devlet hizmeti yükümlülüğünü Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünde gerçekleştirdi.

Bu tarihten itibaren bir müddet daha kamuda görev yapmayı sürdüren Salih Onur Basat, bu süre zarfında ulusal ve uluslararası önde gelen bir çok dergi ve kongrede yayınlanan akademik çalışmalar yaptı. 2009 yılında asistanlığı sırasında “Klinik Dal Asistan Bildiri Yarışması”nda birinci oldu.

Ulusal ve uluslararası bir çok kongreye hem katılım hem de katkı sağladı. Doktorumuzun akademik CV’sine linkten ulaşabilirsiniz. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi (TPRECD) ve Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi (EBOPRAS) akreditasyonu bulunan Salih Onur Basat; gerçekleştirdiği çok sayıda başarılı vücut şekillendirme, meme estetiği ve yüz estetiği operasyonları başta olmak üzere bir çok estetik operasyonda yüksek vaka sayısına ulaşmış oldukça deneyimli bir cerrahtır.

This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for dr.salihonurbasat needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 2, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Adres

Bizimle İletişime Geçin