Liposuction ile alınmış yağlar belirli işlemlerden geçirilip saf yağ dokusu haline getirilir. Bu yağlar her iki popo yarımına eşit olacak şekilde cilt altına ve derin dokulara enjekte edilir. Bu enjeksiyon esnasında kalçada bulunan kas yapılarına enjeksiyon yapılmaması ameliyat güvenliği açısından önemlidir. Popoya enjekte edilen yağları %40 kadarı vücud tarafından emilir. %60 kadarı ise enjekte edildiği bölgede ömür boyu kalır. Bu nedenle emilecek miktarı hesaba katarak normalden bir miktar fazla yağ enjekte edilir.

Popoya yağ enjeksiyonu sonrasında hastaların 3 hafta kadar sırt üstü yatmamaları ve otururken BBL yastığı adını verdiğimiz özel yastıklar kullanmaları gerekir. Hastalarımızdan ameliyat sonrası giydirdiğimiz korseleri 6 hafta kullanmalarını istiyoruz. Popoya yapılan enjeksiyonlar sonrası daha yuvarlak ve pürüzsüz kalçalar elde edebilmek için hastalara 3 hafta kadar vücud yağı kullanarak kalçalarına masaj yapmalarını tavsiye ediyoruz.

Genel anestezi altında yapılan ve yaklaşık 3 saat süren bu operasyondan sonra hastalarımızı 2 gece hastanede misafir ediyoruz. Ameliyat sonrası yaptığımız baskılı pansumanları ameliyattan sonraki 3. günde çıkarıp hastalarımıza yeni korselerini giydiriyoruz. Yaklaşık 10 gün içinde hastalar normal hayatlarına dönebiliyor. Özellikle spor yapan hastalarımızın yaklaşık 3 hafta kadar squat ve benzeri kalça hareketleri yapmamaları gerekir. 3 haftadan sonra hastamız normal spor aktivitelerine dönmeye başlayabilir, 6 haftanın sonunda bir kısıtlama olmadan egzersizlerini yapabilir.

“LEED Platinum” Ödüllü, JCI Akreditasyonlu 5 Yıldızlı Hastane

Yüksek Kalite – Özel Servis, 15 Yıllık Cerrahi Deneyim

Misyonumuz hastalarımıza en iyi kişiye özel estetik hizmeti sunmaktır.

 

 

 

Konaklama & Transfer Paketi

Yurt Dışından Gelen Misafirlerimize özel Konaklama ve Transfer Paketimiz bulunmaktadır. İçinde Uçak bileti temini, uçuş sonrası hava alanından – Otel – Klinik arası özel araçlarımız ile ulaşım ve ayrıca 5 yıldızlı otel konaklaması mevcuttur. 

Bizimle İletişime Geçin

[contact-form-7 404 "Not Found"]