Yüz Germe (Facelift)

Zaman içinde yaşlanma, yerçekimi ve güneş hasarının etkisi ile yüz derisi elastikiyetini kaybedip kırışır. Bunun sonucunda alt çene kenarlarında, boyun ve yanak bölgesinde sarkmalar meydana gelir. Bu olumsuz değişimlerden yüz germe ameliyatı ile kurtulmak ve zamanı geriye alabilmek mümkündür.

Yüz germe operasyonu hastalarımızın ihtiyaçlarına göre tek başına uygulanabileceği gibi, boyun germe, orta yüz germe, mini yüz germe, alt ve üst göz kapağı ve yüzde ihtiyaç olan bölgelere yağ enjeksiyonu gibi ameliyatlar ile kombine edilebilir.

Tam bir yüz germe ameliyatında yüz germe ile beraber kombine edilen boyun germe, alt ve üst göz kapağı ameliyatı ve yüze yağ enjeksiyonu operasyonları hastalarda 10 yaşa yakın gençleşme sağlayabilir.

Genel anestezi altında yapılan ve uygulanacak ameliyat tekniğine göre 5-7 saat süren yüz germe ameliyatlarından sonra hastalarımızı 2 gece hastanede misafir ediyoruz. Ameliyat sonrası konulan drenleri hastalarımızı taburcu etmeden çekiyoruz.  Operasyon sonrası yaklaşık 10 gün kadar yüz germe maskesi kullanılmasını öneriyoruz. Drenlerin çekilmesinden 2 gün sonra banyo yapabilen misafirlerimizin, ödemleri 10 güne kadar giderek azalıyor ve ameliyattan 15 gün sonra normal günlük yaşamlarına dönebiliyorlar.

İletişim

ErkekKadın

İletişim

ErkekKadın